Czy transerfing rzeczywistości jest metodą kreowania rzeczywistości?

Transerfing rzeczywistości jest metodą stwarzania swojej nowej rzeczywistości według przygotowanego planu. Jest to stwarzanie planu swojego życia, docelowego jego obrazu zgodnie z naszym życzeniem oraz zapotrzebowaniem na nowe jego elementy. Nauka metody transerfingu rzeczywistości znajduje się w ofercie Metamorfoz Online -> https://www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci/. Dla początkującego obserwatora nauki tego procesu pozytywnych przemian w życiu, wydaje się ona niemal abstrakcyjna.

Jednakże pewne jest, że metoda ta pozwala na tworzenie rzeczywistości według naszego zamówienia. Po okresie wdrażania tej metody jedynym słusznym wnioskiem jest konkluzja, że metoda transerfingu rzeczywistości naprawdę działa. W ten sposób możemy dokonywać wszelkich potrzebnych, pozytywnych nam zmian w naszym życiu. Niezależnie od rodzaju zmiany, którą chcemy wprowadzić w naszym życiu oraz niezależnie od dziedziny, której ma ta zmiana dotyczyć. Lista tematów, nad którymi pracuje się poprzez stosowanie metod transerfingu rzeczywistości jest długa, jednak dość niezmienna, zważywszy, że każdy człowiek chce być szczęśliwy w swoim życiu.

A że jesteśmy podobni do siebie scenariusze przyszłego, szczęśliwego życia są do siebie podobne. Każdy z nas chce cieszyć się zdrowiem, szczęśliwą rodziną, pełnym sukcesów życiem zawodowym. Ludzie chcą spotkać miłość swojego życia, spełnić z nią scenariusz szczęśliwego życia rodzinnego. Transerfing rzeczywistości jest metodą, która sprawia, że marzenie staje się naszą rzeczywistością.

Poznanie tej metody zapewnia nam dobrą zabawę przy kreowaniu naszego przyszłego życia, które mamy w naszej głowie oraz prawie przed naszymi oczami mimo, że proces kreacji jeszcze nie został ukończony. Najlepszym sposobem na poznanie tej metody jest udanie się na warsztaty pomagające zrozumieć czym jest transerfing rzeczywistości. Warsztaty takie wyposażą nas w narzędzia pozwalające na efektywne ich użycie w naszym życiu i kreację na miarę naszych potrzeb.